Лют 12

Проведення школи педагогічної майстерності керівників гуртків військово-патріотичного спрямування

6 лютого 2018 р. в актовій залі Тернопільського НВК «ЗОШ І –ІІІ ст. – економічний ліцей № 9 ім. Іванни Блажкевич» відбулося засідання школи педагогічної майстерності керівників гуртків військово-патріотичного спрямування. Відкрив захід директор ТОКІППО Олександр Миколайович Петровський, який окреслив важливість військово-патріотичного виховання і окреслив напрямки роботи інституту з даного питання.

 Завідувач центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти Світозара Олегівна Хома презентувала нові акценти патріотичного виховання.
Голова громадської організації «Гуртом» Ігор Михайлович Ковалик ознайомив присутніх із змістом і завданнями Української Хартії вільної людини.
Методист центру Борис Олексійович Волянюк зупинився на проблемі військово-патріотичного виховання, коротко підвів підсумок його найефективніших форм в школі, зупинившись на окремих формах роботи з учнями.
Світозара Олегівна Хома з методистами центру Марією Ярославівною Голуб та Яніною Вікторівною Мерещак провели тренінг щодо впровадження цінностей Української Хартії вільної людини в освітній процес.
Також учасники заходу відвідали шкільний музей Іванни Блажкевич.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.